Location : Home > U > UHC0J101MDD
UHC0J101MDD
Share on FacebookShare on Facebook
UHC0J101MDD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UHC0J101MDD standard package with RoHS 46600 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UHC0J101MDD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UHC0J101MDD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 100uF 6.3x7 20 2.5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870025174007 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H