Location : Home > U > UG30APT-E3/45
UG30APT-E3/45
Share on FacebookShare on Facebook
UG30APT-E3/45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UG30APT-E3/45 DIODE 30A 50V 20NS DUAL TO3P-3 157269 Vishay 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UG30APT-E3/45 DIODE 30A 50V 20NS DUAL TO3P-3 787000 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HT36B Discrete Semiconductor Products Thyristors - DIACs, SIDACs DIAC 34-38V 2A DO35