Location : Home > U > UFT20020
UFT20020
Share on FacebookShare on Facebook
UFT20020 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UFT20020 OriginalNew 20000 MSC 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
UFT20020 MSC 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UFT20020 MODULE 124 MSC 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
UFT20020 MODULE 10040 MSC 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
UFT20020 645412 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
402F360XXCAR Crystals and Oscillators Crystals 36MHz ¡À15ppm Crystal 10pF 100 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F360XXCAR CTS-Frequency Controls 57759 2015+ CRYSTAL 36.0000MHZ 10PF SMD Unitronix Electronics Limited
402F360XXCAR CTS-Frequency Controls 88150 2015+ CRYSTAL 36.0000MHZ 10PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F360XXCAR CTS-Frequency Controls 88150 2015+ CRYSTAL 36.0000MHZ 10PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
OSTEO060102 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTEO060102 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTEO060102 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTEO060102 On Shore Technology Inc. 157160 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
HP05505200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HP05505200J0G Amphenol FCI 147260 2016+ 508 TB SPRING PLUG WF Unitronix Electronics Limited
HP05505200J0G IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HP05505200J0G NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
787780-2 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - B Receptacle Connector 4 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
787780-2 Electronics 27769 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
787780-2 Electronics 27769 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
787780-2 STOCK 46940 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
FA-238 30.2300MB-C0 Crystals and Oscillators Crystals 30.23MHz ¡À50ppm Crystal 18pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
FA-238 30.2300MB-C0 EPSON 31495 1538+ CRYSTAL 30.2300 MHZ 18.0PF SMD Alphatek Technology Limited
FA-238 30.2300MB-C0 EPSON 56919 2015+ CRYSTAL 30.2300 MHZ 18.0PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FA-238 30.2300MB-C0 EPSON 78270 2015+ CRYSTAL 30.2300 MHZ 18.0PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FA-238 30.2300MB-C0 EPSON 78270 2015+ CRYSTAL 30.2300 MHZ 18.0PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
626235-2 TE Connectivity AMP Connectors 139560 17+/18+ RING TONGUE FindCores Electronics Co.,Ltd.
626235-2 TE Connectivity AMP Connectors 261940 1538+ RING TONGUE Alphatek Technology Limited
SIT2024AA-S2-33E-25.000000E Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 25MHZ OE
ABM8G-14.7456MHZ-4Y-T3 Crystals and Oscillators Crystals 14.7456MHz ¡À30ppm Crystal 10pF 80 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
ABM8G-14.7456MHZ-4Y-T3 Abracon LLC 57169 2015+ CRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ABM8G-14.7456MHZ-4Y-T3 Abracon LLC 61895 1538+ CRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD Alphatek Technology Limited
ABM8G-14.7456MHZ-4Y-T3 Abracon LLC 77790 2015+ CRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
3244177 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block Blue Middle 5.2mm
3244177 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3244177 Phoenix Contact 147660 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3244177 Phoenix Contact 287290 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1722130000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1722130000 Weidmuller 147250 2016+ LMZF 5.08/04/180 3.2SN OR Unitronix Electronics Limited
1776257-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1776257-7 TE Connectivity AMP Connectors 147830 2016+ TERMINAL BLOCK 7POS 5.08MM VERT Unitronix Electronics Limited
1776257-7 TE Connectivity AMP Connectors 297770 2016+ TERMINAL BLOCK 7POS 5.08MM VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ED365/2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
ED365/2 654789 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ED365/2 IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ED365/2 NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-1377174-9 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Screw, Rivet, Stud Connector Non-Insulated