Location : Home > U > UES1E100MDM
UES1E100MDM
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for UES1E100MDM distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
UES1E100MDM NICHICON DIP 1120 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
UES1E100MDM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UES1E100MDM Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25volts 10uF 85c 5x11 2LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UES1E100MDM 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UES1E100MDM 645412 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UES1E100MDM standard package with RoHS 46470 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UES1E100MDM CAP ALUM 10UF 20 25V RADIAL 684500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UES1E100MDM 645412 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd