Location : Home > U > UEP1V470MPD
UEP1V470MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UEP1V470MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UEP1V470MPD DIP 66500 Nichicon 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
UEP1V470MPD CAP ALUM 47UF 20 35V RADIAL 806900 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UEP1V470MPD RoHS Compliant 38866 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UEP1V470MPD 645412 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
UEP1V470MPD standard package with RoHS 46570 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UEP1V470MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UEP1V470MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 47uF 0.2L/S 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com