Location : Home > U > UEP1V102MHD
UEP1V102MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UEP1V102MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UEP1V102MHD DIP 65800 Nichicon 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
UEP1V102MHD CAP ALUM 1000UF 20 35V RADIAL 693000 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UEP1V102MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-9036-22 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD