Location : Home > U > UEP1C102MHD
UEP1C102MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UEP1C102MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UEP1C102MHD CAP ALUM 1000UF 20 16V RADIAL 680800 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UEP1C102MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 1000uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UEP1C102MHD standard package with RoHS 46820 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UEP1C102MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 1000uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com