Location : Home > U > UDZTE-178.2B
UDZTE-178.2B
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for UDZTE-178.2B distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
UDZTE-178.2B ROHM 6326 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
UDZTE-178.2B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UDZTE-178.2B SOD123 2916 ROHM 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
UDZTE-178.2B SOD323 12504 ROHM 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
UDZTE-178.2B 645412 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UDZTE-178.2B DIODE ZENER 8.2V 200MW UMD2 589900 Rohm Semiconductor 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1646260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1646260000 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1646260000 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1646260000 Weidmuller 288010 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2702-1-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.281" (7.14mm) Tin-Lead
2702-1-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2702-1-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298150 2016+ TERM TURRET SINGLE L=7.14MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com