Location : Home > U > UDZSTE-173.6B
UDZSTE-173.6B
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for UDZSTE-173.6B distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
UDZSTE-173.6B ROHM SOD-32.. 9876 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
UDZSTE-173.6B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UDZSTE-173.6B 6000 0451+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
UDZSTE-173.6B Original&New 20000 ROHM 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
UDZSTE-173.6B DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD-323 139570 Rohm Semiconductor 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
116-83-650-41-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD
116-83-650-41-001101 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-83-650-41-001101 Preci-Dip 157760 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-83-650-41-001101 Preci-Dip 278110 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-87-214-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-214-41-013101 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-214-41-013101 Preci-Dip 147840 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-214-41-013101 Preci-Dip 287730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1761554001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1761554001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761554001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 3POS BLK 250RL TPC Global Service Co.Ltd.
1761554001 Weidmuller 147040 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
831-83-014-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
831-83-014-40-001101 Preci-Dip 157760 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-014-40-001101 Preci-Dip 298370 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com