Location : Home > U > UDZ9V1B-7
UDZ9V1B-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for UDZ9V1B-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
UDZ9V1B-7 DIODES SOD-323 27000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
UDZ9V1B-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UDZ9V1B-7 7060 DIODES 15+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
UDZ9V1B-7 0805/SOD-323 85600 DIODES 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
UDZ9V1B-7 DIODES? 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UDZ9V1B-7 DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD-323 785100 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445C32K16M00000 Crystals and Oscillators Crystals 16MHz ¡À30ppm Crystal 8pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C32K16M00000 CTS-Frequency Controls 57839 2015+ CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD Unitronix Electronics Limited
445C32K16M00000 CTS-Frequency Controls 86350 2015+ CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C32K16M00000 CTS-Frequency Controls 86350 2015+ CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395205504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)