Location : Home > U > UDZ8V2B-7
UDZ8V2B-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for UDZ8V2B-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
UDZ8V2B-7 DIODES SOD323 2800 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
UDZ8V2B-7-F DIODES SOD-323 2283 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
UDZ8V2B-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UDZ8V2B-7 DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD-323 140230 Diodes Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UDZ8V2B-7 SOD-323 757 DIODES 11+P World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
UDZ8V2B-7 PBF 324000 DIODES 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
UDZ8V2B-7 SOD-323 19000 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
UDZ8V2B-7 SOD-323 85600 DIODES 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
UDZ8V2B-7 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ5225BS-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3V 200MW SOD323
MMSZ5225BS-7 Distributor 214090 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
MMSZ5225BS-7 IC 36420 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
MMSZ5225BS-7 original 39876 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
MMSZ5225BS-7 STOCK 43280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
YK30612130J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK30612130J0G Amphenol FCI 147280 2016+ CONN BARRIER STRIP 12CIRC 0.3 Unitronix Electronics Limited
YK30612130J0G IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK30612130J0G NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK61308330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK61308330J0G Amphenol FCI 147120 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK61308330J0G IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK61308330J0G NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776133-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1776133-3 IC 57540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776133-3 TE Connectivity AMP Connectors 147070 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1776133-3 TE Connectivity AMP Connectors 288050 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395340502 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)