Location : Home > U > UDZ7V5B-7
UDZ7V5B-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for UDZ7V5B-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
UDZ7V5B-7 DIODES SOD323 6000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
UDZ7V5B-7-01 DIODEC SOD323 3250 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
UDZ7V5B-7-F DIODES SOD323 1243 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
UDZ7V5B-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UDZ7V5B-7 DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD-323 140130 Diodes Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UDZ7V5B-7 645412 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UDZ7V5B-7 standard package with RoHS 46270 ROHM 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-043-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-87-043-40-001101 IC 56160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-043-40-001101 Preci-Dip 147530 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-043-40-001101 Preci-Dip 289110 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284047-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-284047-0 TE Connectivity AMP Connectors 157840 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-284047-0 TE Connectivity AMP Connectors 297330 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284047-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-284047-0 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.
1709770000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1709770000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 19POS BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1709770000 Weidmuller 157210 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1709770000 Weidmuller 298650 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387212226 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
69192-160 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
69192-160 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
69192-160 FCI 8000 2012+ BERGSTIK II DR STRAIGHT RET Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
69192-160 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4-103186-0-03 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103186-0-03 IC 56370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-103186-0-03 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 06POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103186-0-03 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-103186-0-03 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 06POS STR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0395300116 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1821790000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Blade Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1821790000 Weidmuller 157530 2016+ BVZF 7.62/07/180 SN BK Unitronix Electronics Limited
1842270000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole