Location : Home > U > UDZ6V8B-7
UDZ6V8B-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for UDZ6V8B-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
UDZ6V8B-7 DIODES SOD323 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
UDZ6V8B-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UDZ6V8B-7 645412 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UDZ6V8B-7 DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD-323 678400 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UDZ6V8B-7 standard package with RoHS 46450 ROHM 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UDZ6V8B-7 RoHS Compliant 38846 ROHM 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UDZ6V8B-7 9000 DIODES 07+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1752280000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 4-14 AWG
1752280000 Weidmuller 147260 2016+ WDU 16/E Unitronix Electronics Limited
1752280000 Weidmuller 8000 2012+ WDU 16/E EKT Electronics Co., Ltd
1752280000 Weidmuller 8000 2012+ WDU 16/E SIMEN Electronics Co.,Ltd
691313510008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
PM6-5F-L original 38296 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
PM6-5F-L Semiconductor 31965 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
PM6-5F-L STOCK 47100 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1713846 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.250" (6.35mm) Through Hole
1713846 Phoenix Contact 157280 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1713846 Phoenix Contact 298210 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1875990000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole