Location : Home > U > UCY2G220MPD
UCY2G220MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UCY2G220MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCY2G220MPD DIP-2 78161 nichicon 15+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
UCY2G220MPD DIP-2 78161 nichicon 15+ Andy (International) Electronics Ltd
UCY2G220MPD CAP ALUM 22UF 20 400V RADIAL 87870 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UCY2G220MPD CAP ALUM 22UF 20 400V RADIAL 1417900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UCY2G220MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400volts 22uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com