Location : Home > U > UCY2G120MPD
UCY2G120MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UCY2G120MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCY2G120MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400volts 12uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCY2G120MPD CAP ALUM 12UF 20 400V RADIAL 97470 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UCY2G120MPD RoHS Compliant 39336 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor