Location : Home > U > UCY2D221MHD6
UCY2D221MHD6
Share on FacebookShare on Facebook
UCY2D221MHD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCY2D221MHD6 CAP ALUM 220UF 20 200V RADIAL 898800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UCY2D221MHD6 CAP ALUM 220UF 20 200V RADIAL 793600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UCY2D221MHD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200volts 220uF 105c 18x25 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UCY2D221MHD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200volts 220uF 105c 18x25 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
UCY2D221MHD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200volts 220uF 105c 18x25 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
UCY2D221MHD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200volts 220uF 105c 18x25 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com