Location : Home > U > UCW1V220MCL1GS
UCW1V220MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCW1V220MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCW1V220MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 22uF 105c 5X7 Learn Mor 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCW1V220MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UCW1V220MCL1GS CAP ALUM 22UF 20 35V SMD 695000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UCW1V220MCL1GS standard package with RoHS 46780 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UCW1V220MCL1GS CAP ALUM 22UF 20 35V SMD 589800 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UCW1V220MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 22uF 105c 5X7 Learn Mor 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd