Location : Home > U > UCS2C220MPD
UCS2C220MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UCS2C220MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCS2C220MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 160volts 22uF 10X20 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCS2C220MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UCS2C220MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 160volts 22uF 10X20 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UCS2C220MPD CAP ALUM 22UF 20 160V RADIAL 505400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.