Location : Home > U > UCJ1V100MCL1GS
UCJ1V100MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCJ1V100MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCJ1V100MCL1GS CAP ALUM 10UF 20 35V SMD 1435200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UCJ1V100MCL1GS RoHS Compliant 39116 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UCJ1V100MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UCJ1V100MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 10uF 125c 6.3X8.7 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com