Location : Home > U > UCJ1H330MCL1GS
UCJ1H330MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCJ1H330MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCJ1H330MCL1GS CAP ALUM 33UF 20 50V SMD 778800 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UCJ1H330MCL1GS CAP ALUM 33UF 20 50V SMD 884000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UCJ1H330MCL1GS standard package with RoHS 46390 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UCJ1H330MCL1GS CAP ALUM 33UF 20 50V SMD 778800 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UCJ1H330MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 33uF 125c 8X10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com