Location : Home > U > UCD1V470MCL1GS
UCD1V470MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD1V470MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD1V470MCL1GS CAP ALUM 47UF 20 35V SMD 1239000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UCD1V470MCL1GS Pb-Free 26221 TI 2014+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
UCD1V470MCL1GS CAP ALUM 47UF 20 35V SMD 593000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UCD1V470MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 47uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com