Location : Home > U > UCD1J681MNQ1MS
UCD1J681MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD1J681MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD1J681MNQ1MS CAP ALUM 680UF 20 63V SMD 88130 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UCD1J681MNQ1MS CAP ALUM 680UF 20 63V SMD 788700 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UCD1J681MNQ1MS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UCD1J681MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 63volts 680uF 105c 16X16.5 Lear 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com