Location : Home > U > UCD1J471MNQ1MS
UCD1J471MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD1J471MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD1J471MNQ1MS SMD-2 61766 nichicon 15+ Andy (International) Electronics Ltd
UCD1J471MNQ1MS SMD-2 61766 nichicon 15+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
UCD1J471MNQ1MS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UCD1J471MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 63volts 470uF 105c 16X16.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCD1J471MNQ1MS SMD 42850 NICHICON 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MLH016BGL01B Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 232.06 PSI (1600 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder, Metal
MLH016BGL01B Honeywell 13830 2013+ MLH ALL METAL PRESS SENSE -ATF Ameyic Electronics Limited
MLH016BGL01B Honeywell 62275 1531+ MLH ALL METAL PRESS SENSE -ATF AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLH016BGL01B IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P51-100-A-E-I12-4.5OVP-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Absolute Male - 3/8" (9.52mm) UNF 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
12808 RoHS 78730 1516+ Good price new and original. Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AT4103G Switches Accessories SW CAP SMALL ROTARY KNOB BLUE
AT4103G NKKSWITCHE 2378334 20+PB FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
AT4103G NKKSWITCHE 2378684 20+PB IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
OPB963N55 Sensors, Transducers Optical Sensors - Photointerrupters - Slot Type - Logic Output Optical Sensor Transmissive 0.125" (3.18mm) PCB Mount
OPB963N55 RoHS 221541 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
OPB963N55 TT Electronics/Optek Technolog 50000 2015+ New & Original parts Power Agency Co.,Ltd
PPT2-0005GXX2VS Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 5 PSI (34.47 kPa) Vented Gauge Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok?, Dual 0 V ~ 5 V Module Cube
PPT2-0005GXX2VS IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PPT2-0005GXX2VS NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
67L100-0243 IC 57530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7201J60V5QE2 Switches Rocker Switches Rocker Switch DPDT 5A (AC/DC) 120V Through Hole, Right Angle, Vertical
7201J60V5QE2 C&K Components 57349 15+ SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7201J60V5QE2 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MRT23-A Switches Rotary Switches Rotary Switch 3 Position DPDT 5A (AC), 3A (DC) 125VAC Panel Mount, Right Angle