Location : Home > U > UCD1J470MNL1GS
UCD1J470MNL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD1J470MNL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD1J470MNL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UCD1J470MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 63volts 47uF Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCD1J470MNL1GS SMD 42850 S/N 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
UCD1J470MNL1GS Pb-Free 26851 TI 2014+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
UCD1J470MNL1GS CAP ALUM 47UF 20 63V SMD 704600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.