Location : Home > U > UCD1J101MNL1GS
UCD1J101MNL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD1J101MNL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD1J101MNL1GS CAP ALUM 100UF 20 63V SMD 709300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UCD1J101MNL1GS CAP ALUM 100UF 20 63V SMD 814500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UCD1J101MNL1GS standard package with RoHS 46920 TI 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UCD1J101MNL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UCD1J101MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 63volts 100uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com