Location : Home > U > UCD1H221MNL1GS
UCD1H221MNL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD1H221MNL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD1H221MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 220uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
UCD1H221MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 220uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UCD1H221MNL1GS standard package with RoHS 46830 TI 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UCD1H221MNL1GS CAP ALUM 220UF 20 50V SMD 1528900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UCD1H221MNL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UCD1H221MNL1GS SMD 42850 NICHICON 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
UCD1H221MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 220uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com