Location : Home > U > UCD1A330MCL1GS
UCD1A330MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD1A330MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD1A330MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 33uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCD1A330MCL1GS CAP ALUM 33UF 10V 20 SMD 210000 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UCD1A330MCL1GS CAP ALUM 33UF 20 10V SMD 98350 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com