Location : Home > U > UCB1V0R1MCL1GS
UCB1V0R1MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCB1V0R1MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCB1V0R1MCL1GS CAP ALUM 0.1UF 20 35V SMD 1428700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UCB1V0R1MCL1GS Pb-Free 27461 TI 2014+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
UCB1V0R1MCL1GS CAP ALUM 0.1UF 20 35V SMD 909700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UCB1V0R1MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 32volts 0.1uF 105c 4x7 Learn Mo 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com