Location : Home > U > UCA2W100MHD
UCA2W100MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UCA2W100MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCA2W100MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UCA2W100MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 450volts 10uF 12.5X20 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCA2W100MHD CAP ALUM 10UF 20 450V RADIAL 98710 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UCA2W100MHD RoHS Compliant 39836 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor