Location : Home > U > UBX2D150MPL1TD
UBX2D150MPL1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UBX2D150MPL1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UBX2D150MPL1TD CAP ALUM 15UF 20 200V RADIAL 901500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UBX2D150MPL1TD CAP ALUM 15UF 20 200V RADIAL 1006700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UBX2D150MPL1TD CAP ALUM 15UF 20 200V RADIAL 901500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UBX2D150MPL1TD CAP ALUM 15UF 20 200V RADIAL 79070 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UBX2D150MPL1TD CAP ALUM 15UF 20 200V RADIAL 1556700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
R-5 Cables, Wires - Management Splice Enclosures, Protection BUILDING RISER CLOSURE KIT 5"