Location : Home > U > UBW1H470MPD
UBW1H470MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UBW1H470MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UBW1H470MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UBW1H470MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 47uF 135c 8x11.5 3.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UBW1H470MPD RoHS Compliant 37564 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UBW1H470MPD CAP ALUM 47UF 20 50V RADIAL 241830 Nichicon 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited