Location : Home > U > UBW1E222MHD
UBW1E222MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UBW1E222MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UBW1E222MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25volts 2200uF 135c 16x31.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UBW1E222MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UBW1E222MHD CAP ALUM 2200UF 20 25V RADIAL 1239600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UBW1E222MHD RoHS Compliant 37904 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor