Location : Home > U > UBT2G220MHD
UBT2G220MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UBT2G220MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UBT2G220MHD CAP ALUM 22UF 20 400V RADIAL 800300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UBT2G220MHD RoHS Compliant 37824 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UBT2G220MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400volts 22uF 12.5x31.5 20 5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UBT2G220MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk