Location : Home > U > UBT1K101MPD1TD
UBT1K101MPD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UBT1K101MPD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UBT1K101MPD1TD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UBT1K101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 80V RADIAL 703400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UBT1K101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 80V RADIAL 598200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UBT1K101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 80V RADIAL 98730 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UBT1K101MPD1TD CAP ALUM 100UF 20 80V RADIAL 1241400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SC628P-BTR Audio Products Buzzers BUZZER PIEZO 42.9MM PANEL MOUNT