Location : Home > U > UBC1H331MNS1MS
UBC1H331MNS1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UBC1H331MNS1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UBC1H331MNS1MS CAP ALUM 330UF 20 50V SMD 78510 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UBC1H331MNS1MS CAP ALUM 330UF 20 50V SMD 508100 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UBC1H331MNS1MS RoHS Compliant 38074 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UBC1H331MNS1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 330uF 150c 16X21.5 Lear 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com