Location : Home > U > UB226SKW035F-3JF
UB226SKW035F-3JF
Share on FacebookShare on Facebook
UB226SKW035F-3JF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P51-100-G-O-I36-20MA-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Female - 7/16" (11.11mm) UNF 4 mA ~ 20 mA Cylinder
P51-100-G-O-I36-20MA-000-000 SSI 46890 1525+ SENSOR 100PSI 7/16-20UNF 2B 20MA Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
P51-100-G-O-I36-20MA-000-000 SSI 57219 1516+ SENSOR 100PSI 7/16-20UNF 2B 20MA Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
P51-100-G-O-I36-20MA-000-000 SSI 61945 1531+ SENSOR 100PSI 7/16-20UNF 2B 20MA AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EX-L291-C5 Panasonic 31765 1531+ SENSOR LASER 4M NPN 12-24VDC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EX-L291-C5 Panasonic 39534 17+/18+ SENSOR LASER 4M NPN 12-24VDC FindCores Electronics Co.,Ltd.
EX-L291-C5 Panasonic 39534 NEW RoHS SENSOR LASER 4M NPN 12-24VDC FindCores Electronics Inc.
A3DT-501B Switches Accessories - Caps NON-LIGHTED PUSHBUTTON
A3DT-501B IC 40920 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A3DT-501B Omron 17290 1525+ NON-LIGHTED PUSHBUTTON Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
A3DT-501B Omron 57419 15+ NON-LIGHTED PUSHBUTTON Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SF4B-H28-01(V2) Sensors, Transducers Optical Sensors - Photoelectric, Industrial LIGHT CURTAIN HAND 550MM
SF4B-H28-01(V2) IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SF4B-H28-01(V2) NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KB15RKW01-JB Switches Pushbutton Switches Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Front
KB15RKW01-JB NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KB15RKW01-JB NKK Switches 17850 1525+ SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
KB15RKW01-JB NKK Switches 242280 1538+ SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
KB15RKW01-JB NKK Switches 57699 15+ SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
A20415RNZQE Switches Rotary Switches Rotary Switch 4 Position DP4T 2.5A (AC), 350mA (DC) 125VAC Panel Mount
A20415RNZQE IC 40820 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A20415RNZQE NEW 97900 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A6S-9104-H Switches DIP Switches Dip Switch SPST 9 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
A6S-9104-H Omron 1-3000 2014+ DIP SWITCH Ameyic Electronics Limited
A6S-9104-H Omron 57459 15+ DIP SWITCH Unitronix Electronics Limited
A6S-9104-H Omron 139810 NEW RoHS NEW RoHS FindCores Electronics Inc.
PLX041203 Switches Keypad Switches Keypad Switch 4 Metal Keys Conductive Rubber Contacts Matrix Output Non-Illuminated 0.05A @ 24VDC
PLX041203 456879 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PLX041203 ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
GRM2166S1H241JZ01D Capacitors Ceramic Capacitors 240pF ¡À5% 50V S2H Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
GRM2166S1H241JZ01D Murata 80,000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
GRM2166S1H241JZ01D MURATA 486000 1532+ CAP CER 240PF 50V 5 S2H 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GRM2166S1H241JZ01D MURATA 591200 NEW RoHS CAP CER 240PF 50V 5 S2H 0805 FindCores Electronics Inc.
GRM2166S1H241JZ01D Murata 80,000 2013+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 240pF 50Volts S2H 5 Power Agency Co.,Ltd
BS025016WC10038BG1 Capacitors Ceramic Capacitors 10pF ¡À20% 9000V (9kV) Ceramic Capacitor Chassis Mount Axial, Can - Screw Terminals 0.984" Dia x 1.378" L (25.00mm x 35.00mm)