Location : Home > T > TZX11D-TR
TZX11D-TR
Share on FacebookShare on Facebook
TZX11D-TR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TZX11D-TR Zener Diodes 11 Volt 0.5W 1 80,000 Vishay Semiconductors 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
TZX11D-TR RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84C30 BK Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 500MW SOT23-3
325023-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325023-02-0 IC 59840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0386315303 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0395173011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)