Location : Home > T > TZB4Z100BA10R00
TZB4Z100BA10R00
Share on FacebookShare on Facebook
TZB4Z100BA10R00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TZB4Z100BA10R00 Standard+Package 25900 ST RANTLE RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
TZB4Z100BA10R00 CAP TRIMMER 3-10PF 100V SMD 35501 Murata 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
TZB4Z100BA10R00 Trimmer / Variable Capacitors 4mm 10pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
TZB4Z100BA10R00 SMT 10554 MURATA 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
TZB4Z100BA10R00 RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk