Location : Home > T > TZB4R500BA10R00
TZB4R500BA10R00
Share on FacebookShare on Facebook
TZB4R500BA10R00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TZB4R500BA10R00 Standard+Package 500 RANTLE RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
TZB4R500BA10R00 CAP TRIMMER 7-50PF 50V SMD 42581 Murata 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
TZB4R500BA10R00 Trimmer / Variable Capacitors 4mm 50pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
TZB4R500BA10R00 Trimmer / Variable Capacitors 4mm 50pF 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TZB4R500BA10R00 RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk