Location : Home > T > TYS60451R3N-10
TYS60451R3N-10
Share on FacebookShare on Facebook
TYS60451R3N-10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TYS60451R3N-10 SMD 959500 LAIRD 15+ 959500 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJK4006DPD-00#J2 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 400V 8A MP3A
532602B02500G Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK TO-220 SOLDERPIN 38.1MM
532602B02500G 789654 13+ fenkey electronics co.,ltd
532602B02500G 789654 13+ fenyang electronics co.,ltd
532602B02500G 5233 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
532602B02500G 35564 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
ATS-02C-209-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766
ATS-17G-19-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X20MM XCUT T412
ATS-02D-190-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM R-TAB T412
SP900S-0.009-00-105 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets THERMAL PAD SIP .009" SP900
SP900S-0.009-00-105 Bergquist 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SP900S-0.009-00-105 Bergquist 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
SP900S-0.009-00-105 Bergquist 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATS-02F-140-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB
ATS-07A-82-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB
ATS-05B-55-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T766
851-10/007 Filters Power Line Filter Modules FILTER POWER LINE EMI FASTON 10A
851-10/007 Electronics 27921 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
851-10/007 IC 36810 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
851-10/007 STOCK 45530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
BLM03PX220SN1D Filters Ferrite Beads and Chips 22 Ohm Impedance Ferrite Bead 0201 (0603 Metric) Surface Mount Power Line 1.8A 1 Lines 40 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
BLM03PX220SN1D IC 38060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BLM03PX220SN1D MURATA 15089 NEW+ N/A Agree Technology (HK) Co., Ltd.
BLM03PX220SN1D MURATA 300000 2016+ SMD BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
ISC1812EBR68J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 680nH Shielded Wirewound Inductor 296mA 800 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
ISC1812EBR68J Vishay 46710 NEW RoHS INDUCTOR WW 680NH 5 1812 FindCores Electronics Inc.
ISC1812EBR68J Vishay 57129 2015+ INDUCTOR WW 680NH 5 1812 Unitronix Electronics Limited
ISC1812EBR68J Vishay 61855 1531+ INDUCTOR WW 680NH 5 1812 Alphatek Technology Limited
911-340 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.340" (8.64mm) Natural
106-332F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3.3¦ÌH Unshielded Inductor 225mA 1.8 Ohm Max 2-SMD