Location : Home > T > TYS50206R8M-10
TYS50206R8M-10
Share on FacebookShare on Facebook
TYS50206R8M-10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TYS50206R8M-10 17+ 32500 Laird 17+ EKT Electronics Co., Ltd
TYS50206R8M-10 SMD 32500 Laird 17+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRF1010NPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 85A TO-220AB
IRF1010NPBF IR 173350 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
IRF1010NPBF IR 38950 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
IRF1010NPBF IR 38504 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IRF1010NPBF Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-12A-130-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X15MM XCUT T766
ATS-12G-03-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
ATS-04C-184-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T766
BC859BW,115 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 30V 0.1A SOT323
BC859BW,115 40104 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
BC859BW,115 Electronics 27759 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
BC859BW,115 NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HF2422-392Y1R8-T01 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.8A DCR 150 mOhm
HF2422-392Y1R8-T01 789465 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
HF2422-392Y1R8-T01 789465 13+ fenyang electronics co.,ltd
HF2422-392Y1R8-T01 789465 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
HF2422-392Y1R8-T01 TDK 55000 15+ EMC Components EKT Electronics Co., Ltd
7446620027 Filters Common Mode Chokes 27mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 1.2 Ohm