Location : Home > T > TY14010000J0G
TY14010000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
TY14010000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5933APE3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 1.5W DO204AL
SB140-B Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 1A DO41
SB140-B 38375 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
SB140-B IC 38861 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SB140-B N/A 88000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
VS-40HF20 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 40A DO203AB
VS-40HF20 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-40HF20 NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UF4007 TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1000V 1A DO41
UF4007 TR Central Semiconductor Corp 62285 1516+ DIODE GEN PURP 1000V 1A DO41 Alphatek Technology Limited
UF4007 TR Central Semiconductor Corp 62285 1516+ DIODE GEN PURP 1000V 1A DO41 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UF4007 TR Central Semiconductor Corp 84400 2015+ DIODE GEN PURP 1000V 1A DO41 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325010-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws