Location : Home > T > TXR54AB00-1004AI-CS8117
TXR54AB00-1004AI-CS8117
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0442480093 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P6C R/A SHIELDED
L77SDBG25SOL2RM5G Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
97-3108B24-28SW-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 24C 24#16 SKT PLUG
0760105016 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors - Accessories CONN STR SHELL RT KEY 26POS SMD
MS3474W2016PL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
174934-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black
174934-2 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
174934-2 TE Connectivity 8000 2012+ 070 MULTILOCK PLUG 14P EKT Electronics Co., Ltd
174934-2 TE Connectivity 8000 2012+ 070 MULTILOCK PLUG 14P SIMEN Electronics Co.,Ltd
0530140512 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
0022013147 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.100" (2.54mm)
1802860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1802860000 Weidmuelle 400 N-STAR INTL ELECTRONICS LIMITED
1802860000 Weidmuller 147710 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1802860000 Weidmuller 278310 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546723-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546723-4 IC 57270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0022281100 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
160-90-950-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN SLOTTED .900 50POS
160-90-950-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
160-90-950-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN SLOTTED .900 50POS EKT Electronics Co., Ltd
160-90-950-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN SLOTTED .900 50POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
160-90-950-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN SLOTTED .900 50POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd