Location : Home > T > TXR41AB00-1004AI
TXR41AB00-1004AI
178-037-313R451 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37, 37 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector, Board Edge, Through Hole, Right Angle Solder
368083-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts 090II NON SLD REC(SQ 2.0)
46739-18 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories GSKT CIR18 REAR PANEL NE
DCU37SAD Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 37 F PCB R/A MACH G ZINC
DJT10E23-53JA Connectors, Interconnects Circular Connectors 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
FH35-27S-0.3SHW(50) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 27 Position FPC Connector Contacts, Top 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
CTVP00RW-19-11PA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 11C 11#16 PIN RECP
GTC030-32-22P-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 54C 54#16 PIN RECP
MS3472L14-5PW Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
RA-4011 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 40 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
RA-4011 IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RA-4011 JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN RECEPT HOUSING 40POS RA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RA-4011 JST Sales America Inc 8000 2015+ CONN RECEPT HOUSING 40POS RA enkaite Electronics Co., Ltd
RA-4011 ROHSPb 205050 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
O-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 1.860" (47.24mm) Barrier Block Connector, Screws
0878315141 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
431105-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)