Location : Home > T > TXR40SJ90-1004AI
TXR40SJ90-1004AI
L17HTNBP4R4C Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
5-87191-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET 28-30AWG TIN CRIMP
JTP02RE-10-35S-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings JT 13C 13#22D SKT RECP
TX61AB00-1816 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps CONN BACKSHELL ADPT SZ 18F OLIVE
65801-147LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 18 Position CIC Connector Receptacle 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)
ELFA38150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 38 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
ELFA38150 Amphenol PCD 157480 2016+ TERM BLOCK HDR 38POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
ELFA38150 IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFA38150 NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386107615 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
M20-9713946 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 39 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
M20-9713946 Harwin Inc. 157320 2016+ 39 SIL HORIZ PIN HDR Unitronix Electronics Limited
M20-9713946 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-9713946 NEW 77710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
351-80-107-00-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
351-80-107-00-005101 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-80-107-00-005101 Preci-Dip 147850 2016+ CONN HDR 7POS 0.100 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
351-80-107-00-005101 Preci-Dip 287750 2016+ CONN HDR 7POS 0.100 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK30616130J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK30616130J0G Amphenol FCI 147620 2016+ CONN BARRIER STRIP 16CIRC 0.3 Unitronix Electronics Limited
YK30616130J0G IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK30616130J0G NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-172057-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
2-172057-0 Electronics 26329 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-172057-0 Electronics 26329 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2-172057-0 IC 56630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-18-013-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
890-18-013-10-001101 Preci-Dip 147470 2016+ CONN HDR 13POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-18-013-10-001101 Preci-Dip 287390 2016+ CONN HDR 13POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-008-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-008-30-002101 Preci-Dip 147270 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-008-30-002101 Preci-Dip 297730 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38367-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38367-04-0 IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38367-04-0 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-83-314-41-003101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
116-83-314-41-003101 Preci-Dip 157360 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-83-314-41-003101 Preci-Dip 277310 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
530340-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 2 ROW BOX RECP 50 POS STAG
530340-3 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
530340-3 TE Connectivity Aerospace, Def 157170 2016+ 2 ROW BOX RECP 50 POS STAG Unitronix Electronics Limited
530340-3 TE Connectivity Aerospace, Def 298950 2016+ 2 ROW BOX RECP 50 POS STAG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-93-142-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold