Location : Home > T > TXR40AB45-1808AI
TXR40AB45-1808AI
MDM-51PBSP Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
CTV07RW-13-98PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
6-1195046-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount I/O CONN
2M804-001-06ZNU9-200SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M804 6C 4#23 2#16 SKT PLUG OM
97-3108B24-5PZ-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 16C 16#16 PIN PLUG
172-E15-201R911 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup
KJB7T23F53AE Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 53 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
AFD57-14-4PW-6117 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
222-1-40-006 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin IC ADAPTER SOCKET .100 40POS SMD
222-1-40-006 CNC Tech 147170 2016+ IC ADAPTER SOCKET .100 40POS SMD Unitronix Electronics Limited
222-1-40-006 CNC Tech 278310 2016+ IC ADAPTER SOCKET .100 40POS SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
222-1-40-006 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395340508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)