Location : Home > T > TXR40AB00-1005AI
TXR40AB00-1005AI
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/20WH21SC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 21 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
MS25043-10D Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN BACKSHELL
2214574-6 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors 2X2 QSFP CAGE AND PT CONNECTOR A
SP00P-14-18S(301) Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
929647-09-01-EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 1 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector Through Hole Gold
929647-09-01-EU 3M 147650 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 1POS Unitronix Electronics Limited
929647-09-01-EU 3M 298130 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 1POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929647-09-01-EU IC 57230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0022286070 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
5452571 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)