Location : Home > T > TXR21AC90-1006AI
TXR21AC90-1006AI
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0428788794 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P6C VERT UNSHLD
DL60R22-19PN-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 19 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
10-036675-010 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories ER 10S/10SL GASKET TYPE R
F05E-433146R Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 43 Position FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount
DCCF37ST Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 37 F CRIMP FLOA G TIN
DTS26W21-16PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
DBME13W3SNA197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO 13W3 F PCB STR TIN
1156300000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1156300000 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1156300000 Weidmuller 157430 2016+ SV 7.62HP/5/270MF3 SC/04R BK Unitronix Electronics Limited
DF62-3S-2.2C Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm)
DF62-3S-2.2C Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DF62-3S-2.2C Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts EKT Electronics Co., Ltd
DF62-3S-2.2C Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
DF62-3S-2.2C IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
929730-01-09 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
929730-01-09 3M 157420 2016+ CONN HEADER 9POS R/A .100 TIN Unitronix Electronics Limited
929730-01-09 3M 277790 2016+ CONN HEADER 9POS R/A .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929730-01-09 IC 57380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
370-80-130-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM
370-80-130-00-001101 Preci-Dip 147250 2016+ HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
370-80-130-00-001101 Preci-Dip 277450 2016+ HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com