Location : Home > T > TXR21AB90-1005AI
TXR21AB90-1005AI
RJHSEGF8FA1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C SHLD
D37P80C4PV00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors CONN D-SUB 37POS PRESS FIT
PXP6011/08P/CR Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
MDM-21SSA Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
CN1021A24G30S9-200 Connectors, Interconnects Circular Connectors 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
1-640601-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 12POS 22AWG MTA156
D38999/24WJ35SAL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 128 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
1745852 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1745852 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1745852 Phoenix Contact 147790 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1745852 Phoenix Contact 289190 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PLU11-WH Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.625" (15.88mm) Barrier Block Connector, Screws
PLU11-WH Cooper/Bussmann 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
PLU11-WH Cooper/Bussmann 8000 2012+ TERM BLK 70A 600V 2POS RAIL WHT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PLU11-WH IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PLU11-WH ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
F85-12-C Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules FERRULE NON INS 4AWG 15/32"
F85-12-C IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
F85-12-C NEW 97810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
F85-12-C Panduit Corp 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
F85-12-C Panduit Corp 8000 2012+ FERRULE NON INS 4AWG 15/32 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PREC020SFAN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
PREC020SFAN-RC IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PREC020SFAN-RC NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PREC020SFAN-RC Sullins Connector Solutions 157780 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 20POS Unitronix Electronics Limited
360-80-133-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SOLDER TAIL 2.54MM
360-80-133-00-001101 Preci-Dip 147850 2016+ HEADER SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
360-80-133-00-001101 Preci-Dip 278450 2016+ HEADER SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
890-80-023-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
890-80-023-10-003101 IC 57550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-80-023-10-003101 Preci-Dip 147190 2016+ CONN HDR 23POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-80-023-10-003101 Preci-Dip 288730 2016+ CONN HDR 23POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1962066 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole