Location : Home > T > TXR18AB90-2414AI
TXR18AB90-2414AI
H4CMM4DC Connectors, Interconnects Photovoltaic (Solar Panel) Connectors Male Coupler Connector Minus 12 AWG
A-SATA/7-M-AO-C-02-04-R Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SATA CONNECTOR
PT07SE-14-19PLC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 19 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
2M804-002-06NF8-200S Connectors, Interconnects Circular Connectors M804 6C 4#23 2#20 SKT PLU THR
PW-1628BG(09) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN MALE 28POS GOLD WIRE WRAP
5747150-4 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
D38999/26JD18AN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 18 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
HFW18R-1STE1LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 18 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
54102-S06-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 45000, Cuttable Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
54102-S06-00 Amphenol FCI 147420 2016+ BERGSTRIP 0.100 HEADER Unitronix Electronics Limited
1-1546399-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1-1546399-0 IC 57360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF24BA-50DS-0.9C Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 50 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.035" (0.90mm)
DF24BA-50DS-0.9C Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Futune Electronics Co.Limitd
DF24BA-50DS-0.9C Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
DF24BA-50DS-0.9C IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF24BA-50DS-0.9C NEW 78410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929834-02-02-RK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
929834-02-02-RK 3M 278510 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 2POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929834-02-02-RK 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 2POS TPC Global Service Co.Ltd.
929834-02-02-RK IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
832-80-008-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
832-80-008-20-001101 IC 57620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
832-80-008-20-001101 Preci-Dip 157310 2016+ CONN HDR 8POS 2MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
832-80-008-20-001101 Preci-Dip 278610 2016+ CONN HDR 8POS 2MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395281018 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776878-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.394" (10.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
1776878-6 TE Connectivity AMP Connectors 241820 1538+ TERMINAL BLOCK Alphatek Technology Limited
0387190550 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC 7 ASY C
1766712 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole